Manicure hybrydowy

Każda z nas pragnie, aby jej dłonie wyglądały pięknie i nieskazitelnie. Manicure hybrydowy to jedna z najpopularniejszych metod upiększania paznokci. Łączy w sobie zalety tradycyjnego lakieru oraz manicure żelowego. Pozwala cieszyć się nienagannymi paznokciami przez około 2-3 tygodnie.

45

Czas trwania zabiegu

Manicure japoński

Nasze dłonie są naszą wizytówką. Dlatego powinny być wypielęgnowane i zadbane. Manicure japoński jest zabiegiem który wzmacnia i odżywia paznokcie, idealny gdy mamy problem z łamaniem, rozdwajaniem, cienką płytką paznokci.

45

Czas trwania zabiegu

Manicure klasyczny

Wygląd i stan dłoni zdradza wiek kobiety - dłonie starzeją się najszybciej. Odpowiednia dbałość i pielęgnacja dłoni i paznokci mogą temu zapobiec. Spraw by Twoje dłonie były zawsze zadbane i eleganckie!

45

Czas trwania zabiegu

Stylizacja paznokci metodą żelową

Jedną z bardzo popularnych metod przedłużania paznokci jest metoda żelowa. Zaraz po metodzie akrylowej, żel jest najlepszym sposobem na upiększenie i wydłużenie paznokci.

90

Czas trwania zabiegu

Stylizacja paznokci metodą akrylową

Stylizacja paznokci metodą akrylową to najbardziej trwała i wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne metoda przedłużania i modelowania paznokci, świetnie ukrywa niedoskonałości, pozwala na przedłużanie bardzo krótkich, obgryzionych paznokci.

90

Czas trwania zabiegu

Rekonstrukcja obgryzionych paznokci

Obgryzanie paznokci to nie tylko problem estetyczny, ale i zdrowotny. Paznokcie poddawane ciągłym mechanicznym uszkodzeniom oraz działaniu enzymów zawartych w ślinie stają się bardzo cienkie, łamliwe, rozdwajają się. Opuszki palców stają się duże i wyrastają poza płytkę paznokciową. Jednak można temu zaradzić!

90

Czas trwania zabiegu

Malowanie paznokci

Bąble, odpryskujący lakier, odbarwiona płytka, nierówne linie lakieru? Malowanie paznokci wymaga cierpliwości i dokładności. Jeżeli chcesz mieć lśniące i świetnie prezentujące się paznokcie odwiedź nasz salon.

30

Czas trwania zabiegu

Zdobnictwo paznokci

Twój manicure nie musi być nudny, nie musisz nosić paznokci w jednym kolorze. Zdobnictwo paznokci to sztuka wymagająca precyzji i dużej cierpliwości. Do zdobienia paznokci wykorzystujemy rozmaite materiały i techniki dzięki czemu Twoje paznokcie będą jedyne w swoim rodzaju.

30

Czas trwania zabiegu

Zabieg parafinowy

Zabieg parafinowy polecany jest wszystkim kobietom. Szczególnie doceniony zostanie przez te z nas, które mają dłonie podatne na uszkodzenia i przesuszenia. Parafina regeneruje nie tylko skórę, ale również paznokcie.

30

Czas trwania zabiegu