Rekonstrukcja obgryzionych paznokci

Obgryzione paznokcie nie są estetycznym widokiem, a przecież dłonie są naszą wizytówką - powinny być zadbane i wypielęgnowane. Obgryzanie paznokci może również prowadzić do problemów zdrowotnych m.in. wad zgryzu, zniekształcenia szczęk, stanów zapalnych zębów. Dodatkowo, obgryzając paznokcie ryzykujemy zakażenie dróg pokarmowych, infekcje grzybiczne, zarażenie się owsikami, tasiemcem, czy ludzką glistą. Wszystko to spowodowane jest ogromną ilością bakterii które ukrywają się pod paznokciem.

Wieloletnie obgryzanie paznokci prowadzi do nieodwracalnych zmian w kształcie płytki paznokcia, a w skrajnych sytuacjach nawet do jego zaniku. Jednak można temu zaradzić!

Jedną z metod, naszym zdaniem najlepszą jest delikatne przedłużenie paznokci metodą akrylową.Jest to najbardziej trwała i wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne metoda przedłużania i modelowania paznokci. Polega na nałożeniu na wcześniej przygotowaną płytkę paznokciową pudru akrylowego w połączeniu z liquidem, masa utwardza się samoistnie w ciągu kilku minut. Kolejnym krokiem jest nadanie kształtu oraz pomalowanie paznokci.

Rekonstrukcja obgryzionych paznokci jest procesem długotrwałym i wymaga ogromnego zaangażowania zarówno ze strony klienta jak i manicurzystki. Obgryzione paznokcie są bardzo słabe i potrzebują czasu by dojść do siebie. Standardowa rekonstrukcja obgryzionych paznokci trwa około 3 miesięcy, podczas których konieczne są wizyty co dwa tygodnie.

Dla osób, które zdecydują się na poprawę wyglądu swoich paznokci przygotowaliśmy pakiet obejmujący 8 wizyt co 2 tygodnie w celu uzupełnienia masy akrylowej, dodatkowe wizyty w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń występujących pomiędzy wizytami oraz oliwkę do pielęgnacji skórek. Na pierwszym spotkaniu ustalamy harmonogram wizyt, do których należy się bezwzględnie zastosować. Tylko systematyczne wykonywanie zabiegów może zadecydować o uzyskaniu oczekiwanych efektów i pozbycia się tego wstydliwego nawyku.

Najczęściej zadawane pytania

Rezerwacja wizyty

Rezerwuj wizytę online
Loading...
parallax background
 

Masz jakieś pytania ?
Chciałabyś spróbować tego zabiegu?