Depilacja woskiem

Depilacja woskiem jest jedną z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia z ciała. Większość metod depilacji jest znacznie mniej skuteczna aniżeli usuwanie owłosienia woskiem, ponieważ usuwają one jedynie włos z powierzchni skóry, nie naruszając przy tym cebulki.
Nakładany rozgrzany wosk dociera głęboko dzięki czemu usuwa włos wraz z cebulką. Po zastosowaniu depilacji woskiem odrastanie włosów trwa znacznie dłużej, a z czasem stają się one również rzadsze i cieńsze.

Depilacja woskiem nóg

Twarde i gęste włoski na nogach dosyć trudno usunąć golarka, efekt golenia jest krótkotrwały, a co więcej odrastające włosy stają się grubsze i gęstsze. Rozwiązaniem tego problemu jest depilacja woskiem. Wosk szybko i trwale usuwa owłosienie, rezultat utrzymuje się nawet do 4 tygodni, a odrastające włoski stają się cieńsze i rzadsze.

30

Czas trwania zabiegu

Depilacja woskiem rąk

Wydepilowane nogi już nie wystarczą, ręce, ramiona, przedramiona zadbanej kobiety również powinny być idealnie gładkie. Niestety tanie i szybkie metody nie sprawdzają się zbyt dobrze przy tak delikatnej skórze jak skóra rąk.

30

Czas trwania zabiegu

Depilacja woskiem pach

Depilacja woskiem pach to zabieg polegający nie tylko na skracaniu włosów, a na wyrywaniu ich wraz z cebulką, dzięki czemu jest metodą bardzo trwałą.

15

Czas trwania zabiegu

Depilacja woskiem twarzy

Wąsik, bródka jest szczególnie niepożądanym owłosieniem u kobiety, dlatego wiele z nich postanawia się go pozbyć jak najszybciej.

20

Czas trwania zabiegu

Depilacja woskiem strefy bikini

Bardzo często dopiero podczas zakładania stroju kąpielowego zauważamy, że w okolicach intymnych wystają włoski. Nie ma nic bardziej nieestetycznego niż wystające włoski w okolicach intymnych. Tak jak depilacja pach i nóg przez cały rok jest dla nas czymś zupełnie normalnym, tak wiele z nas zapomina o depilacji miejsc intymnych.

20

Czas trwania zabiegu