Salon kosmetyczno-fryzjerski Bea powstał w 2010 roku od samego początku nastawiając się na wykonywanie pełnego zakresu zabiegów kosmetycznych oraz kompleksowej obsługi fryzjerskiej.

Połącznie pasji, wiedzy oraz marzeń pozwoliło nam stworzyć miejsce w którym w kameralnej domowej atmosferze kompleksowo dbamy o Twoje piękno umożliwiając Ci chociaż chwilowe odcięcie się od codziennych zadań, odrobinę relaksu.

Oferta naszych zabiegów kosmetycznych skierowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn.
Z jednej strony wykonujemy zabiegi, które pozytywnie wpływają na elastyczność, odżywienie i widoczne odmłodzenie skóry. Oferujemy także m.in. makijaż permanentny, depilację, peeling kawitacyjny, manicure, pedicure i wiele innych.
Z drugiej strony oferujemy pełen zakres usług fryzjerskich zgodnych z najnowszymi trendami, pomagając dopasować odpowiednią fryzurę do indywidualnych potrzeb każdej naszej klientki.

W naszym salonie pracują tylko doświadczeni specjaliści, którzy są gwarantem najwyższej jakości usług, zapewniających pełne zadowolenie odwiedzających nas gości. Wszystkie zabiegi wykonywane są z użyciem profesjonalnego sprzętu oraz sprawdzonych, nowoczesnych technologii wyselekcjonowanych przez lata praktyki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Galeria

Galeria 3
Galeria 1
Galeria 2
Galeria 4