Stylizacja paznokci metodą akrylową

Stylizacja paznokci metodą akrylową to najbardziej trwała i wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne metoda przedłużania i modelowania paznokci. Polega na nałożeniu na wcześniej przygotowaną płytkę paznokciową pudru akrylowego w połączeniu z liquidem, masa utwardza się samoistnie w ciągu kilku minut. Nie używamy lampy uv jak w przypadku metody żelowej. Kolejnym krokiem jest nadanie kształtu oraz pomalowanie.

W naszym salonie kosmetycznym paznokcie metodą akrylową są przedłużane zazwyczaj na szablonie. Dzięki temu wyglądają bardziej naturalnie i są bardziej wytrzymałe. Pozwala to również na przedłużenie bardzo krótkich, obgryzionych paznokci. Akryl świetnie ukrywa takie niedoskonałości. Kształt i kolor dobieramy indywidualnie w zależności od kondycji paznokci, preferencji klientki oraz trendów panujących w świecie mody. Wykończenie stylizacji akrylowej wykonujemy lakierami tradycyjnymi, hybrydowymi, kolorowymi akrylami bądź żelami.

Zabieg stylizacji metodą akrylową trwa ok 1,5 h, a jego efektami można się cieszyć przez 3-5 tygodni w zależności od szybkości wzrostu naturalnych paznokci.

Najczęściej zadawane pytania

Rezerwacja wizyty

Rezerwuj wizytę online
Loading...
parallax background
 

Masz jakieś pytania ?
Chciałabyś spróbować tego zabiegu?