Makijaż permanentny

Makijaż permanentny oczu

Makijaż permanenty oczu jest wręcz stworzony dla Pań noszących okulary, dla których wykonanie samodzielnego makijażu jest trudne do wykonania, ale jest to również zabieg dla każdej z nas - zaoszczędzisz na czasie, a Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach które nie sprzyjają posiadaniu makijażu

120 min

Czas trwania zabiegu

Makijaż permanentny ust

Dzięki makijażowi permanentnemu ust wykonanemu w naszym salonie kosmetycznym twoje usta będą wyglądały pięknie przez całą dobę. Koniec z konturówkami i szminkami, koniec z poprawianiem makijażu po pocałunku!

150 min

Czas trwania zabiegu

Makijaż permanentny brwi

Idealny kształt i układ brwi zdarza się bardzo rzadko, brwi najczęściej rosną nieregularnie, a ich stałe regulowanie osłabia włoski przez co stają się rzadsze i jaśniejsze.
Ciągłe farbowanie, rysowanie kształtu kredką czy konturówką to zabiegi krótkotrwałe, czasochłonne i uciążliwe, a przy tym trzeba uważać, żeby nie rozmazać się w ciągu dnia, nie wspominając już o samodzielnej depilacji podczas której bardzo łatwo popełnić błąd.

120 min

Czas trwania zabiegu

Usuwanie makijażu permanentnego -remover

Idealny kształt makijażu permanentnego to marzenie każdej z Nas, jednak często spotykamy się z nieudanym, wręcz szpecącym makijażem permanentnym. Z myślą o pozbyciu się niechcianego makijażu permanentnego został stworzony Remover, dzięki któremu Twój makijaż może zostać skorygowany czy nawet usunięty.

60 min

Czas trwania zabiegu