Makijaż permanentny oczu

Makijaż permanenty oczu jest wręcz stworzony dla Pań noszących okulary, dla których wykonanie samodzielnego makijażu jest trudne do wykonania, ale jest to również zabieg dla każdej z nas - zaoszczędzisz na czasie, a Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach które nie sprzyjają posiadaniu makijażu

120 min

Czas trwania zabiegu

Makijaż permanentny ust

Dzięki makijażowi permanentnemu ust wykonanemu w naszym salonie kosmetycznym twoje usta będą wyglądały pięknie przez całą dobę. Koniec z konturówkami i szminkami, koniec z poprawianiem makijażu po pocałunku!

150 min

Czas trwania zabiegu

Makijaż permanentny brwi

Idealny kształt i układ brwi zdarza się bardzo rzadko, brwi najczęściej rosną nieregularnie, a ich stałe regulowanie osłabia włoski przez co stają się rzadsze i jaśniejsze.
Ciągłe farbowanie, rysowanie kształtu kredką czy konturówką to zabiegi krótkotrwałe, czasochłonne i uciążliwe, a przy tym trzeba uważać, żeby nie rozmazać się w ciągu dnia, nie wspominając już o samodzielnej depilacji podczas której bardzo łatwo popełnić błąd.

120 min

Czas trwania zabiegu

Usuwanie makijażu permanentnego -remover

Idealny kształt makijażu permanentnego to marzenie każdej z Nas, jednak często spotykamy się z nieudanym, wręcz szpecącym makijażem permanentnym. Z myślą o pozbyciu się niechcianego makijażu permanentnego został stworzony Remover, dzięki któremu Twój makijaż może zostać skorygowany czy nawet usunięty.

60 min

Czas trwania zabiegu