Pielęgnacja twarzy

Acne Out Therapy

Linia rekomendowana dla skór tłustych, mieszanych i trądzikowych. Wykorzystuje synergistyczne działanie unikalnych substancji aktywnych takich jak czysty kwas szikimowy, kwas salicylowy oraz Affipore - wyciąg z liści Barosma betulina.

60

Czas trwania zabiegu

Azac Peel

Dwuetapowy peeling z 16% kwasu azelainowego, 10% kwasu migdałowego oraz 2% kwasu salicylowego. Opiera się na synergistycznym działaniu starannie dobranych kwasów o profilu seboregulującym, bakteriostatycznym, przeciwzapalnym, keratoplastycznym i keratolitycznym. Rekomendowany do skór skłonnych do trądziku pospolitego i różowatego.

60

Czas trwania zabiegu

Eye Illuminate Therapy

W tej linii wykorzystano wyjątkowy efekt synergii kwasu traneksamowego, kwasu laktobionowego oraz witaminy C. Efektem terapii jest rozjaśnienie skóry pod oczami, poprawa jej jakości poprzez stymulację produkcji kolagenu oraz wzmocnienie naczyń krwionośnych.

60

Czas trwania zabiegu

Hydrospheric therapy

Aktywnie nawilżająca linia oparta na stymulacji specjalnych „kanałów wodnych” oraz na nowej generacji niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego. Przeznaczona do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w każdym wieku.

60

Czas trwania zabiegu

Lactobionic therapy

Wyjątkowa linia preparatów dermokosmetycznych z wysokim stężeniem kwasu laktobionowego 5%, 10%, 15% i 22%. Łączy w sobie zalety bezpiecznej eksfoliacji z działaniem nawilżającym, regenerującym i łagodzącym. Dedykowana do skór wrażliwych i naczyniowych, podrażnionych po zabiegach estetycznych oraz po kuracjach dermatologicznych.

60

Czas trwania zabiegu

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to nowoczesny, nieinwazyjny sposób dostarczenia substancji aktywnych do głębokich warstw skóry. Mezoterapia bezigłowa stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej, w jej trakcie nie ma potrzeby nakłuwania skóry dzięki czemu nie odstrasza bardziej wrażliwych osób.

60

Czas trwania zabiegu

Mikrodermabrazja diamentowa

Zabieg polegający na mechanicznym usunięciu martwego naskórka przy pomocy głowicy pokrytej kryształkami diamentu. Złuszczony naskórek jest zasysany przez pompę przytwierdzona do głowicy. Mikrodermabrazja diamentowa polecana jest osobom zmagającym się z zaskórnikami, rozszerzonymi porami, przebarwieniami oraz ze zrogowaciałym naskórkiem.

60

Czas trwania zabiegu

Phyto Fenol Peel

Profesjonalny zabieg rozjaśniający i niwelujący objawy fotoagingu. Ze względu na kompozycję fitokwasow z grupy fenolowej: kawowego, rozmarynowego, ferulowego, migdałowego, salicylowego oraz heksylrezorcynolu stanowi naturalną alternatywę dla chemicznych peelingów z fenolem.

60

Czas trwania zabiegu

PRP - Like Therapy

Inspirowana medycyną terapia PRP- like z efektem plasma- lift to bezinwazyjna alternatywa dla zbiegów z osoczem bogatopłytkowym. Opiera się na działaniu peptydów W3 Peptide i GHK-Cu, które remodelują skórę i przywracają jej młodość. To terapia uderzeniowa do kompleksowego odmładzania skóry dojrzałej, z fotoagingiem, w ramach profilaktyki anti-aging czy po zabiegach inwazyjnych wymagających przyspieszonej regeneracji. Daje zauważalne spektakularne efekty.

60

Czas trwania zabiegu

Reti Fusion Therapy

Multiaktywny zestaw opierający się na kompleksowym działaniu stabilnego 5% retinolu w połączeniu z 10% witaminą C i 30% kompleksem antyoksydantów. Fuzja wysokich stężeń składników aktywnych gwarantuje wszechstronne działanie odmładzające oraz korygujące niedoskonałości skóry.

60

Czas trwania zabiegu

Sakura Sensitive Therapy

Głównym składnikiem linii jest sakura- ekstrakt z liści japońskiej wiśni. Wzmacnia naczynia i podnosi odporność skór wrażliwych i alergicznych, z couperose oraz trądzikiem różowatym. Kosmetyki polecane są również polecane do skóry podrażnionej mechanicznie lub chemicznie oraz po intensywnych zabiegach dermoestetycznych.

60

Czas trwania zabiegu