Acne Out Therapy

Linia rekomendowana dla skór tłustych, mieszanych, skłonnych do trądziku, przetłuszczających się. Oparta na kwasie szikimowym zmniejsza stany zapalne, reguluje pracę gruczołów łojowych, odblokowuje zaczopowane ujścia gruczołów łojowych, zmniejsza ilość grudek zapalnych i zapobiega dalszemu ich powstawaniu. Przyspiesza gojenie się zmian trądzikowych, działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo.

60

Czas trwania zabiegu

Azac Peel

Dwuetapowy peeling z 16% kwasu azelainowego, 10% kwasu migdałowego oraz 2% kwasu salicylowego. Opiera się na synergistycznym działaniu starannie dobranych kwasów o profilu seboregulującym, bakteriostatycznym, przeciwzapalnym, keratoplastycznym i keratolitycznym. Rekomendowany do skór skłonnych do trądziku pospolitego i różowatego.

60

Czas trwania zabiegu

Eye Complex Care

Kompleksowa pielęgnacja skóry wokół oczu. Zwalcza główne problemy związane z tą okolicą: zmarszczki, opadające powieki, utratę elastyczności, pogłębioną "dolinę łez", cienie i zasinienia oraz obrzęki i worki. Terapia skierowana do osób w każdym wieku..

30

Czas trwania zabiegu

Hydrospheric Therapy

Aktywnie nawilżająca linia oparta na stymulacji specjalnych „kanałów wodnych” oraz na nowej generacji niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego. Przeznaczona do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w każdym wieku.

60

Czas trwania zabiegu

Mikrodermabrazja diamentowa

Zabieg polegający na mechanicznym usunięciu martwego naskórka przy pomocy głowicy pokrytej kryształkami diamentu. Złuszczony naskórek jest zasysany przez pompę przytwierdzona do głowicy. Mikrodermabrazja diamentowa polecana jest osobom zmagającym się z zaskórnikami, rozszerzonymi porami, przebarwieniami oraz ze zrogowaciałym naskórkiem.

60

Czas trwania zabiegu

Phyto Fenol Peel

Profesjonalny zabieg rozjaśniający i niwelujący objawy fotoagingu. Ze względu na kompozycję kwasów stanowi naturalną alternatywę dla chemicznych peelingów z fenolem. Efektywny przy wszystkich rodzajach przebarwień, efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.

60

Czas trwania zabiegu

Reti Fusion Therapy

Multiaktywny zestaw opierający się na kompleksowym działaniu stabilnego 5% retinolu w połączeniu z 10% witaminą C i 30% kompleksem antyoksydantów. Fuzja wysokich stężeń składników aktywnych gwarantuje wszechstronne działanie odmładzające oraz korygujące niedoskonałości skóry.

60

Czas trwania zabiegu

Sakura Sensitive Therapy

Głównym składnikiem linii jest sakura- ekstrakt z liści japońskiej wiśni. Wzmacnia naczynia i podnosi odporność skór wrażliwych i alergicznych, z couperose oraz trądzikiem różowatym. Kosmetyki polecane są również polecane do skóry podrażnionej mechanicznie lub chemicznie oraz po intensywnych zabiegach dermoestetycznych.

60

Czas trwania zabiegu

Mendelic Forte Peel

Terapia z kwasem migdałowym przeznaczona do skóry tłustej i zanieczyszczonej, z przebarwieniami, zniszczonej słońcem.Peeling do stosowania przez cały rok.

45

Czas trwania zabiegu

Pyruvic Flower Peel

Terapia z kwasem pirogronowym przeznaczona do skóry dojrzałej z utratą elastyczności. Działa odmładzająco i przeciwzmarszczkowo. Spłyca i rozjaśnia blizny.

45

Czas trwania zabiegu