Pedicure kosmetyczny z malowaniem

Pedicure to najczęściej wykonywany zabieg dotyczący pielęgnacji skóry i paznokci stóp. Każdy z nas lubi, gdy jego stopy są zadbane, estetyczne i schludne, jednak nie każdy potrafi o nie prawidłowo zadbać.

60

Czas trwania zabiegu

Hybryda

Lakier hybrydowy na stopach to doskonałe rozwiązanie na ciepłe dni kiedy dużo czasu chodzimy w butach z odkrytymi palcami, a nie chcemy marnować czasu na częste odświeżanie koloru na paznokciach stóp.

60

Czas trwania zabiegu

Akryl, żel

Miękka, krucha, rozdwajająca się płytka paznokcia, a w dodatku niedoskonały kształt nie stanowią już więcej problemu. Stylizacja akrylowa/żelowa paznokci u stóp pozwoli Ci cieszyć się idealnymi, mocnymi po prostu pięknymi paznokciami.

60

Czas trwania zabiegu

Pedicure z hybrydą

Zabiegi zaczynamy od wykonania klasycznego pedicure kosmetycznego, po zakończeniu którego nakładamy lakier hybrydowy.

60

Czas trwania zabiegu

Pedicure z akrylem/żelem

Zabiegi zaczynamy od wykonania klasycznego pedicure kosmetycznego, po zakończeniu którego wykonujemy stylizację paznokci metodą akrylową lub żelową.

60

Czas trwania zabiegu

Zabieg parafinowy

Zabieg parafinowy stóp polecany jest wszystkim kobietom. Szczególnie doceniony zostanie przez te z nas, które mają podatne na uszkodzenia i przesuszone stopy. Parafina regeneruje nie tylko skórę, ale również paznokcie.

60

Czas trwania zabiegu

Pedicure z zabiegiem parafinowym

W pierwszym etapie wykonujemy zabieg pedicure - pielęgnacja skóry i paznokci stóp, a po jego zakończeniu wykonujemy zabieg parafinowy regenerujący skórę oraz paznokcie.

60

Czas trwania zabiegu