Akrylowa/żelowa pielęgnacja stóp

Paznokcie akrylowe to naturalne paznokcie które są ukształtowane za pomocą utwardzonego akrylu. Akryl jest proszkiem, który w połączeniu z płynem (liquidem) utwardza się samoistnie w ciągu kilku minut. Cechą charakterystyczną stylizacji paznokci metodą akrylową jest wyjątkowa odporność na uszkodzenia mechaniczne, jest to metoda szczególnie polecana osobom z cienkimi i delikatnymi paznokciami.

Paznokcie żelowe w odróżnieniu do akrylu tworzone są za pomocą specjalnego żelu, który utwardzany jest w lampie UV. Dzięki trwałości żelu paznokcie utrzymują idealny wygląd przez około 3-4 tygodnie.

Co wybrać akryl czy żel?

Każda metoda ma zwolenników i przeciwników, przede wszystkim wykonanie paznokci metodą akrylową jest dużo bardziej wymagające technicznie od manicurzystki, czas modelowania masy akrylowej jest znacznie krótszy niż żelu. Niewątpliwą przewagą masy akrylowej nad żelem jest jej wytrzymałość, a jedynym zauważalnym przez nas minusem jest nieprzyjemny zapach akrylu podczas stylizacji paznokci. Wizualny efekt końcowy obydwóch metod jest identyczny, a do Ciebie należy wybór z której metody skorzystasz.

Najczęściej zadawane pytania

Rezerwacja wizyty

Rezerwuj wizytę online
Loading...
parallax background
 

Masz jakieś pytania ?
Chciałabyś spróbować tego zabiegu?