Regulacja brwi

Naturalny, idealny łuk brwiowy jest niestety rzadkością. Większość z nas nie może sobie pozwolić na rezygnację z poprawiania wyglądu brwi. Regulacja brwi sprawia, że twarz nabiera nowego wyglądu. Eleganckie, odpowiednio wymodelowane brwi nadają kobiecie charakteru, podkreślają naturalny kontur twarzy i doskonale współgrają z codziennym makijażem.

Niestety, wiele kobiet popełnia błędy próbując samodzielnie, regulować brwi. Niewyregulowane wyglądają nieatrakcyjnie, zbyt wyskubane mogą sprawić, że będziesz wyglądać komicznie, za mało wyskubane często po prostu postarzają, dodają twarzy groźniego wyglądu.

Nieumiejętnie wyregulowane brwi odrastają przez pewien czas, zdarza się, że nigdy nie wracają do swojego naturalnego kształtu i jedyną metodą ratowania Twojego wyglądu jest makijaż permanentny

Koszt regulacji brwi w salonie kosmetycznym jest niewielki, a daję pewność, że zabieg zostanie wykonany prawidłowo. Czasami lepiej skorzystać z pomocy profesjonalistki, niż później odczuwać dyskomfort, wstyd.

Rezerwacja wizyty

Rezerwuj wizytę online
Loading...
parallax background
 

Masz jakieś pytania ?
Chciałabyś spróbować tego zabiegu?