Henna brwi i rzęs

Ciągłe malowanie brwi i rzęs jest uciążliwe, w dodatku efekt nie jest zbyt trwały. Uprawiasz sport? Cenisz dobry makijaż? korzystasz z częstych kąpieli? Zafarbuj rzęsy henną.

Henna do brwi i rzęs występuje w pełnej gamie kolorów - od blondu, poprzez szarości i brązy, ąz po czerń - odcień zawsze dopasowujemy do Twojej karnacji i koloru włosów.

Farbowanie brwi i rzęs za pomocą henny to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza na lato, henna nie rozpuszcza się pod wpływem potu kiedy uprawiasz sport, ani nie rozmazuje się na basenie.

Nieumiejętnie wykonana henna może zafarbować skórę między włoskami, co wygląda bardzo nienaturalnie, istnieje również ryzyko osiągnięcia zbyt intensywnego koloru, jak również przedostanie się preparatu do oczu i podrażnienie ich. Powierzając wykonanie zabiegu profesjonaliście masz gwarancję, że zabieg zostanie perfekcyjnie wykonany. Niestety wadą henny jest potrzeba powtarzania zabiegu co jakiś czas, jeżeli nie masz ochoty powtarzania henny, a zależy Ci na idealnych brwiach zapraszamy do wykonania makijażu permanentnego.

Rezerwuj wizytę online

Rezerwuj wizytę online
Loading...
parallax background
 

Masz jakieś pytania ?
Chciałabyś spróbować tego zabiegu?