Przedłużanie rzęs 3D

Zabieg stylizacji rzęs metodą 3D, nadaje Twoim rzęsą ekstremalnego wydłużenia i pogrubienia, do każdej rzęsy naturalnej doklejane są trzy rzęsy syntetyczne o odpowiednio dobranym skręcie, długości oraz grubości. Jeżeli oczekujesz przedłużenia rzęs i nadania im objętości lub posiadasz bardzo rzadkie rzęsy to jest to zabieg właśnie dla Ciebie. Sztuczne rzęsy dobierane są indywidualnie, tak by każda klientka mogła cieszyć się oczekiwanym efektem. Zabieg przedłużania rzęs jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla oczu i rzęs. Doczepianie rzęs można wykonywać również u osób ze skłonnościami do alergii, ale trzeba pamiętać o tym, że kleje dla alergików są mniej trwałe.

Sztuczne rzęsy są fantastycznym rozwiązaniem dla cienkich, rzadkich rzęs, które nie prezentują się najlepiej. Jednak przedłużać i zagęszczać można także zdrowe, silne rzęsy w celu nadania oczom wyjątkowego wyglądu. Przedłużane rzęsy wyglądają jak naturalne.

Noszenie przedłużonych rzęs niesie ze sobą same korzyści. Po pierwsze nie ma już potrzeby stosowania tuszu do rzęs. Pływanie i prysznic nie stanowią problemu – nic się nie rozmazuje. Zawsze o poranku masz gęste i czarne rzęsy, tak jak marzyłaś. Przedłużanie rzęs jest odpowiednie dla kobiet w każdym wieku. Nie muszą wyglądać sztucznie i ciężko, wręcz przeciwnie są delikatne i naturalne.

Zabieg przedłużania rzęs jest bardzo czasochłonny, wymaga bardzo dużej precyzji. Niestety na rynku jest bardzo dużo osób którzy wykonują go niedbale (powyginane rzęsy, sklejanie kliku rzęs z jedną syntetyczną – obumierająca rzęsa ciągnie za sobą kolejne, kontakt kleju z powiekami, zły dobór długości rzęs). Chcesz mieć hipnotyzujące spojrzenie? Zadzwoń i umów się na wizytę już teraz!

Najczęściej zadawane pytania

Rezerwacja wizyty

Rezerwuj wizytę online
Loading...
parallax background
 

Masz jakieś pytania?
Chciałabyś spróbować tego zabiegu?