Przedłużanie rzęs 1:1

Zabieg stylizacji rzęs metodą 1 do 1, polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej rzęsy syntetycznej o odpowiednio dobranym skręcie, długości oraz grubości. Sztuczne rzęsy dobierane są indywidualnie, tak by każda klientka mogła cieszyć się oczekiwanym efektem. Zabieg przedłużania rzęs jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla oczu i rzęs. Doczepianie rzęs można wykonywać również u osób ze skłonnościami do alergii, ale trzeba pamiętać o tym, że kleje dla alergików są mniej trwałe.

Sztuczne rzęsy są fantastycznym rozwiązaniem dla cienkich, rzadkich rzęs, które nie prezentują się najlepiej. Jednak przedłużać i zagęszczać można także zdrowe, silne rzęsy w celu nadania oczom wyjątkowego wyglądu. Przedłużane rzęsy wyglądają jak naturalne.

Noszenie przedłużonych rzęs niesie ze sobą same korzyści. Po pierwsze nie ma już potrzeby stosowania tuszu do rzęs. Pływanie i prysznic nie stanowią problemu – nic się nie rozmazuje. Zawsze o poranku masz gęste i czarne rzęsy, tak jak marzyłaś. Przedłużanie rzęs jest odpowiednie dla kobiet w każdym wieku. Nie muszą wyglądać sztucznie i ciężko, wręcz przeciwnie są delikatne i naturalne.

Zabieg przedłużania rzęs jest bardzo czasochłonny, wymaga bardzo dużej precyzji. Niestety na rynku jest bardzo dużo osób którzy wykonują go niedbale (powyginane rzęsy, sklejanie kliku rzęs z jedną syntetyczną – obumierająca rzęsa ciągnie za sobą kolejne, kontakt kleju z powiekami, zły dobór długości rzęs). Chcesz mieć hipnotyzujące spojrzenie? Zadzwoń i umów się na wizytę już teraz!

Efekty zabiegu

Przedłużanie rzęs 1:1Przedłużanie rzęs 1:1
Przedłużanie rzęs 1:1Przedłużanie rzęs 1:1

Najczęściej zadawane pytania

Rezerwacja wizyty

Rezerwuj wizytę online
Loading...
parallax background
 

Masz jakieś pytania ?
Chciałabyś spróbować tego zabiegu?