To jeden z najbardziej popularnych i skutecznych zabiegów kosmetyki estetycznej. Pozwala wypracować naturalny, ale jednocześnie dostrzegalny efekt poprawy kondycji skóry. Polega na wprowadzaniu (suplementacji) śródskórnie przy pomocy igły substancji aktywnych. Wstrzyknięcie odpowiednich preparatów powoduje, że w skórze zaczynają zachodzić intensywne procesy regenerujące. Dzięki temu odżywienie i rewitalizacja skóry trwa dłużej niż obecność wprowadzonych substancji i efektami możemy się cieszyć jeszcze długo po wykonanym zabiegu.

Mezoterapia igłowa to naturalna, niechirurgiczna metoda powodująca zagęszczenie, uelastycznienie i głębokie nawilżenie skóry. Już po pierwszym zabiegu skóra staje się nawilżona i bardziej napięta. Z kolejnymi zabiegami w serii efekty zaczynają się pogłębiać. Skóra nabiera blasku, staje się jędrniejsza i pozbawiona zmarszczek, wzrasta jej gęstość i poprawia się struktura.

Obszary, na których wykonujemy zabiegi to twarz, szyja, dekolt, dłonie, skóra głowy, brzuch, uda, pośladki.

Przed zabiegiem nakładany jest krem znieczulający na bazie lidokainy w celu zminimalizowania odczuć bólowych.

Zabieg przeprowadza się w seriach z częstotliwością zależną od problemu oraz miejsca zabiegowego, najczęściej 4-5 zabiegów co 1-4 tygodnie.

Najczęściej zadawane pytania

Rezerwacja wizyty

Rezerwuj wizytę online
Loading...
parallax background
 

Masz jakieś pytania ?
Chciałabyś spróbować tego zabiegu?